Polityka Prywatności | Jak kupować ?
Promocje

Luśka na Planecie Dziecko. Nieporadnik świadomego rodzica.

Książka znanej polskiej aktorki Pauliny Holtz „Luśka na Planecie Dziecko. Nieporadnik świadomego rodzica” to zaskakująca i bardzo zabawna opowieść młodej kobiety – Luśki, która niedługo zostanie mamą, a dla której całe to macierzyństwo jest na początku przynajmniej „przygodą kosmiczną”. Nieplanowana ciąża wiele zmienia w życiu tej energicznej młodej trzydziestolatki. W końcu dowiaduje się o niej całkiem przypadkowo, chcąc podtrzymać załamaną przyjaciółkę robi z nią test ciążowy dla dodania otuchy. O „byciu mamą” dzieli się ze swoim partnerem Krzysztofem, który jest również zaskoczony i bardzo zabawnie reaguje na wieść o tym.

Książka przedstawia zabawne sytuacje jakie towarzyszą podczas ciąży bohaterom, chcąc w ten sposób jakby wprowadzić młodego rodzica w świat ciąży i przygotowania na nadejście dziecka. Zabawne zdarzenia, opisy i sytuacje sprawiają, że książkę czyta się jednym tchem. Poza niezwykle humorystycznym opowiadaniem książka wprowadza czytelnika w porady dzięki zamieszczonym wielu wywiadom ze znanymi osobami tj. Reni Jusis, Beatą Tyszkiewicz, Tomaszem Florkiewiczem cz też wieloma specjalistami zajmującymi się kobietami w ciąży.

„Książka, częściowo beletrystyczna, nie daje gotowych recept na rodzicielstwo, ale pokazuje, że może ono być przyjemnym połączeniem własnych oczekiwań z potrzebami dziecka. Bez wielkiego poświęcenia i frustracji!” – pisze autorka a co pozwala odkryć inne niż dotychczas utarte zachowania – zaczerpnięte z poradników czy doświadczeń naszych rodziców. Pozwala poznać nowe rozwiązania i drogi w wychowywaniu dziecka. Książkę sama autorka dedykuje „Dla poszukujących, odważnych rodziców, którzy ufają/chcą zaufać intuicji, znaleźli/chcą znaleźć własne rozwiązania i pomyły na rodzicielstwo”. Książka już jest dostępna na rynku wydawniczym także w formie poszukiwanego ostatnio ebooka. Zainteresowanych odsyłam do lektury książki.